Uitslagen

1ste Clubwedstrijd: 24 maart 2024

Pl.

Reeks

Naam

Gewicht

Pl.nr.

1

B

Noels Benny

31220

11

2

C

Vanderheyden Randy

23880

13

3

A

De Rijck Eddy

22220

12

4

C

Vansimpsen Justin

17020

17

5

B

Houtmeters Danny

16480

22

6

B

Lucas Marcelline

15440

2

7

B

Plees Ludwig

13820

9

8

A

Vandezande Marcel

13460

21

9

Van Opstal Benny

13160

8

10

A

Vandenreyt Rudy

13140

4

11

A

Polders Daniel

10740

6

12

A

Marien Jan

10060

20

13

B

Bellings Maurits

  8960

7

14

B

Dekens Jos

  8180

3

15

A

Jacobs Agnes

  7980

23

16

A

Croonen Anny

  7920

16

17

A

Deferme Patrick

  7820

1

18

C

Plees Pascal

  7760

15

19

B

Vanderheiden Rudy

  7540

19

20

A

Hanegreefs Olrik

  7520

5

21

C

Geukens Ronnie

  7160

10

22

 C 

Willems Alain

  5620

14

23

A

Bellings Louis

  3960

18

24

B

Reykers Amandus

         0

24

B

Peremans Julien

         0


29

A

Lavreys Dirk



29

A

Quintens Leon



29

A

Rijmen Dieter



29

B

Rijmen Ronny



29

B

Lekens Louis



29

B

Vansweevelt Liliane



29

C

Vanbrabant Jos



29

C

Jacobs Jef



29

C

Vanlommel André



29

C

Perceval Danny



29

C

Houtmeyers Fernand



29

C

Lekens Michel






281Kg060


Alle vissers die niet gevist hebben, krijgen 29 punten.

3de Clubwedstrijd: 5 mei 2024

Pl.

Reeks

Naam

Gewicht

Pl.Nr.

1

B

Lucas Marcelline

32000

25

2

A

Vandenreyt Rudi

21900

3

3

C

Vanbrabant Jos

21640

5

4

B

Noels Benny

19460

21

5

A

Croonen Anny

18660

26

6

A

Vandezande Marcel

16400

1

7

B

Vanderheiden Rudy

15240

14

8

A

De Rijck Eddy

14840

11

9

C

Vanlommel André

14760

15

10

C

Vansimpsen Justin

14740

18

11

B

Bellings Maurits

14660

24

12

C

Houtmeyers Fernand

14560

4

12

B

Van Opstal Benny

14560

6

14

B

Peremans Julien

14220

27

15

A

Mariën Jan

14120

9

16

A

Jacobs Agnes

13640

28

17

C

Geukens Ronnie

13020

2

18

B

Plees Ludwig

11420

16

19

A

Rijmen Dieter

10940

8

20

A

Polders Daniel

10440

7

21

B

Vansweevelt Liliane

  9920

17

22

B

Houtmeyers Danny

  9740

19

23

A

Deferme Patrick

  9680

23

24

A

Hanegreefs Olrik

  8780

12

25

A

Bellings Louis

  7680

20

26

B

Rijmen Ronny

  6500

10

27

C

Willems Alain

  6020

13

28

C

Plees Pascal

  6000

22

33

A

Lavreys Dirk

        0


33

A

Quintens Leon

        0


33

B

Dekens Jos

        0


33

B

Reykers Amandus

        0


33

B

Lekens Louis

        0


33

C

Vanderheyden Randy

        0


33

C

Jacobs Jef

        0


33

C

Perceval Danny

        0


33

C

Lekens Michel

        0





385Kg540


Alle vissers die niet gevist hebben, krijgen 33 punten.

2de Clubwedstrijd: 01 april 2024

Pl.

Reeks

Naam

Gewicht

Pl.nr.

1

A

Hanegreefs Olrik

23220

12

2

B

Noels Benny

21060

21

3

A

Lavreys Dirk

18980

16

4

C

Vansimpsen Justin

17720

22

5

A

Mariën Jan

17620

5

6

A

Vandezande Marcel

14840

10

7

C

Geukens Ronnie

14420

20

8

B

Lucas Marcelline

14360

18

9

A

Quintens Leon

13520

19

10

C

Vanderheyden Randy

12740

1

11

C

Houtmeyers Fernand

11240

27

12

A

Polders Daniel

11200

26

13

B

Peremans Julien

11060

28

14

B

Plees Ludwig

10660

15

15

B

Vansweevelt Liliane

  8920

25

16

B

Houtmeyers Danny

  8650

13

17

A

Deferme Patrick

  8620

24

18

A

De Rijck Eddy

  8300

6

19

C

Plees Pascal

  7560

3

20

A

Croonen Anny

  7540

11

21

A

Vandenreyt Rudi

  6680

8

22

B

Vanderheiden Rudy

  6280

7

23

B

Dekens Jos

  3660

23

24

A

Jacobs Agnes

  2500

2

25

B

Bellings Maurits

  2480

17

26

B

Van Opstal Benny

  2140

4

27

A

Bellings Louis

  1120

9

28

C

Vanlommel André

  0940

14

33

A

Rijmen Dieter


33

B

Rijmen Ronny

        


33

B

Reykers Amandus



33

B

Lekens Louis



33

C

Willems Alain



33

C

Vanbrabant Jos



33

C

Jacobs Jef



33

C

Perceval Danny



33

C

Lekens Michel






288Kg030


Alle vissers die niet gevist hebben, krijgen 33 punten.

4de Clubwedstrijd: 16 juni 2024

Pl.

Reeks

Naam

Gewicht

Pl.Nr.

1

B

Vanderheiden Rudy

30900

15

2

A

Quintens Leon

21800

8

3

A

Vandenreyt Rudi

17680

29

4

B

Noels Benny

16620

3

5

C

Vanderheyden Randy

15600

20

6

A

Bellings Louis

15400

17

7

A

Hanegreefs Olrik

15340

16

8

C

Vansimpsen Justin

14920

25

9

B

Van Opstal Benny

14320

5

10

B

Lucas Marcelline

13320

22

11

B

Houtmeyers Danny

12600

2

12

B

Plees Ludwig

12540

12

13

C

Perceval Danny

12340

21

14

B

Rijmen Ronny

11880

14

15

A

Jacobs Agnes

10760

18

16

A

De Rijck Eddy

10100

24

17

A

Rijmen Dieter

10000

4

18

A

Deferme Patrick

  9860

13

19

A

Polders Daniel

  9740

11

20

A

Croonen Anny

  8360

6

21

C

Geukens Ronnie

  7360

23

22

C

Plees Pascal

  7340

9

23

B

Peremans Julien

  6660

28

24

B

Vansweevelt Liliane

  6560

1

25

C

Houtmeyers Fernand

  6060

26

26

C

Willems Alain

  5460

7

27

C

Vanbrabant Jos

  3820

10

28

A

Vandezande Marcel

  3600

19

29

C

Vanlommel André

  3240

27

34

A

Lavreys Dirk

         0


34

A

Mariën Jan

         0


34

B

Bellings Maurits

         0


34

B

Dekens Jos

         0


34

B

Reykers Amandus

         0


34

B

Lekens louis

         0


34

C

Jacobs Jef

         0


34

C

Lekens Michel

         0





334Kg180


Alle vissers die niet gevist hebben, krijgen 34 punten.